Jsou gelové nehty stále IN?

Gelové nehty se těší velké oblibě už řadu let. A tak nás zajímá, zda je tento trend stále na vzestupu, nebo zda dochází naopak k ústupu. A v případě, že gelovým nehtům odzvonilo, co tedy nyní frčí? Čemu mají dnešní moderní dívky a ženy věnovat pozornost? Zeptali jsme se za vás přední české kosmetičky.

Nejdříve nás zajímalo, co je aktuální módní hit a zda jsou vůbec ještě gelové nehty IN. Probraly jsme to ze všech úhlů – co se líbí ženám, co mužům, co je praktické do práce, co je sexy na večer. A z rozhovoru vyplynul jasný závěr. Gelové ani akrylové nehty už nepatří mezi módní špičku.

Pokud jste si právě nechala udělat nové nehty, tak nepropadejte panice a určitě je hned neházejte do koše. S dobře udělanými nehty se ani dnes neztratíte a můžete ve společnosti nebo jen mezi kamarádkami zaujmout.

Teď jsou trendy pěstěné přírodní nehty, spíše kratší délky (nežli dlouhé drápky) a tvarem do kulata (nežli hranaté). Pokud si toto léto své nehty ozdobíte lakem lentilkových barev, tak budete za hvězdu! Převládají barvy rudé, červené, fialkové a všechny odstíny růžové. A odvážné dámy si mohou na nehtech vytvořit zajímavý design či použít více barev naráz apod.

Krásné léto s nehty svěžích barev…