Metody úpravy

Modeláž gelových nehtů

Gelové nehty musí být před modeláři upraveny a očištěny, po tomto kroku následuje lepení umělých nehtů, pilování a nanášení gelu. Gel nanášený na Vaše gelové nehty je zapečen pod UV lampou. Existuje také tzv. francouzská manikůra, která podporuje pevnost a klasický vzhled.

Pryskyřicové nehty – modeláž UV akrylem

U této metody musíme opět upravit a očistit nehty stejně tak jako u gelové modeláře, dále musí být zpilovány a pokryty UV akrylátem (pryskyřicí). Posledním krokem je opět zapečení v UV lampě. Jejich výhodou je velká pevnost. Za nevýhodu klientky právem označují zápach, který je při výrobě nehtu cítit. Ale na trhu jsou už přípravky, které nezapáchají.

Šablonovaní technika – gelová modeláž

Tato technika je vhodná pro alergiky, je doporučena pro zesláblé nehty, při této nehtové modeláři se nepoužívají lepidla.

Francouzská manikůra

Stejně jako u gelových nehtů, včetně zapékání v UV lampě je prováděna tato klasická aplikace, u které jsou na konečcích obtáhlé většinou bílou barvou, barvy však mohou být všelijaké. Aplikace probíhá ještě před tím, než se nehty dávají do UV lampy, vzhled je tak efektivnější.